KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14413505
nr 1441 3505
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, stilleben. Olja på pannå, 32x26cm, yttermått inklusive ram: 42x37cm
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 10 januari 2022
kl 18:34:42
100 kr
150 kr